Genel

Yozgat Lise Taban Puanları 2017 2018

TEOG Yozgat Liseleri Taban Puanları 2017 2018

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
YOZGAT MERKEZYozgat Şehitler Fen Lisesi120473,928
YOZGAT MERKEZErdoğan Akdağ Fen Lisesi120465,052
YOZGAT SORGUNMevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi90448,825
YOZGAT MERKEZYozgat Anadolu Lisesi102443,839
YOZGAT YERKÖYYerköy Fen Lisesi90433,086
YOZGAT MERKEZYozgat Lisesi102424,866
YOZGAT A.MADENİKazım Karabekir Fen Lisesi90420,513
YOZGAT MERKEZAtatürk Anadolu Lisesi68403,590
YOZGAT SORGUNSorgun Anadolu Lisesi136395,450
YOZGAT ÇEKEREKOsman Durmaz Fen Lisesi120390,781
YOZGAT YERKÖYŞehit Mehmet Tez Anadolu Lisesi68390,114
YOZGAT MERKEZAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102383,241
YOZGAT SORGUNGevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102366,118
YOZGAT A.MADENİŞöhrettin Duygu Anadolu Lisesi102358,465
YOZGAT YERKÖYİbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68358,121
YOZGAT MERKEZİstiklal Anadolu Lisesi68350,326
YOZGAT BOĞAZLIYANCemil Çiçek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68347,042
YOZGAT YERKÖYRabia Koyunbaşoğlu Anadolu Lisesi68341,435
YOZGAT ÇEKEREKŞehit Kazım Şahan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68337,151
YOZGAT MERKEZSürmeli Anadolu Lisesi68331,868
YOZGAT SORGUNTOKİ Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi136330,655
YOZGAT BOĞAZLIYANBoğazlıyan Anadolu Lisesi68329,876
YOZGAT SARIKAYAŞehit Hasan Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi102319,710
YOZGAT MERKEZSerpil Akdağ Anadolu Lisesi68316,282
YOZGAT ÇEKEREKÇekerek Anadolu Lisesi68297,101
YOZGAT A.MADENİAkdağmadeni Anadolu Lisesi136287,534
YOZGAT SARIKAYASarıkaya Anadolu Lisesi68282,423
YOZGAT ÇANDIRBüyük Kışla Şehit Ramis Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68280,878
YOZGAT SORGUNTürk Telekom Anadolu Lisesi204259,463
YOZGAT SORGUNDoğankent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34245,571
YOZGAT MERKEZYozgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102234,010
YOZGAT ÇAYIRALANÇayıralan Anadolu İmam Hatip Lisesi68220,997
YOZGAT YENİFAKILIAdem Karacabay Anadolu Lisesi68215,572
YOZGAT YENİFAKILIYenifakılı Çok Programlı Anadolu Lisesi34213,118
YOZGAT SORGUNÇiğdemli Çok Programlı Anadolu Lisesi34203,378
YOZGAT YERKÖYYerköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi68197,541
YOZGAT YERKÖYŞehit Sedat Nezih Özok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102182,846
YOZGAT YERKÖYHüseyin Erbaş Anadolu İmam Hatip Lisesi68177,282
YOZGAT SARIKAYASarıkaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi34177,183
YOZGAT ÇEKEREKÇekerek Şehit Özgür Ocak Çok Programlı Anadolu Lisesi68176,959
YOZGAT SORGUNBahadın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34176,487
YOZGAT SARIKAYAYunus Emre Anadolu Lisesi102175,366
YOZGAT SORGUNÇiğdemli Çok Programlı Anadolu Lisesi34174,393
YOZGAT BOĞAZLIYANBoğazlıyan Zeynel Deniz Anadolu İmam Hatip Lisesi68173,790
YOZGAT SORGUNÇiğdemli Çok Programlı Anadolu Lisesi34173,557
YOZGAT MERKEZZübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102171,568
YOZGAT YENİFAKILIYenifakılı Çok Programlı Anadolu Lisesi34171,077
YOZGAT BOĞAZLIYANBoğazlıyan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi34170,056
YOZGAT A.MADENİAkdağmadeni Anadolu İmam Hatip Lisesi170169,660
YOZGAT ÇAYIRALANÇayıralan Anadolu Lisesi102166,408
YOZGAT MERKEZMustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102166,256
YOZGAT SORGUNSorgun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi136165,073
YOZGAT AYDINCIKAydıncık Çok Programlı Anadolu Lisesi34164,482
YOZGAT BOĞAZLIYANYamaçlı Başkomser Ramazan Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34164,120
YOZGAT MERKEZMillî İrade Anadolu İmam Hatip Lisesi204162,270
YOZGAT SORGUNSorgun Anadolu İmam Hatip Lisesi102162,214
YOZGAT ŞEFAATLİŞefaatli Anadolu İmam Hatip Lisesi34160,700
YOZGAT YERKÖYŞehit Erhan Ar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102160,489
YOZGAT ÇAYIRALANÇayıralan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68160,211
YOZGAT YENİFAKILIYenifakılı Çok Programlı Anadolu Lisesi34159,378
YOZGAT ÇAYIRALANÇayıralan Çok Programlı Anadolu Lisesi68158,758
YOZGAT ÇEKEREKÇekerek Şehit Özgür Ocak Çok Programlı Anadolu Lisesi34158,234
YOZGAT SARAYKENTSaraykent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102158,039
YOZGAT AYDINCIKAydıncık Çok Programlı Anadolu Lisesi34157,498
YOZGAT BOĞAZLIYANBoğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi102156,551
YOZGAT AYDINCIKAydıncık Çok Programlı Anadolu Lisesi34155,321
YOZGAT SARIKAYASarıkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi102154,109
YOZGAT ŞEFAATLİİsmail Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136150,980
YOZGAT ÇANDIRÇandır Anadolu Lisesi102150,968
YOZGAT SARIKAYASarıkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi68148,245
YOZGAT YERKÖYYerköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136146,611
YOZGAT ÇEKEREKÇekerek Anadolu İmam Hatip Lisesi170145,327
YOZGAT ÇEKEREKÇekerek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102144,818
YOZGAT KADIŞEHRİKadışehri Anadolu İmam Hatip Lisesi68144,254
YOZGAT SARIKAYASarıkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68139,748
YOZGAT SORGUNOsman Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136138,950
YOZGAT KADIŞEHRİŞehit Doğan Özpolat Çok Programlı Anadolu Lisesi68138,149
YOZGAT SORGUNSorgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204137,587
YOZGAT AYDINCIKKazankaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68135,915
YOZGAT ÇANDIRÇandır Anadolu İmam Hatip Lisesi34133,016
YOZGAT MERKEZYozgat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi204131,965
YOZGAT KADIŞEHRİŞehit Doğan Özpolat Çok Programlı Anadolu Lisesi68128,986
YOZGAT MERKEZFatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102109,846
YOZGAT BOĞAZLIYANNecmettin Yıldız Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi272105,584
YOZGAT A.MADENİNene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102101,919
YOZGAT SORGUNNene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136101,506
YOZGAT AKDAĞMADENİAkdağmadeni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi13692,768
YOZGAT MERKEZHalide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi17092,594
YOZGAT ŞEFAATLİŞehit İsmail Dursun Anadolu Lisesi6886,820
YOZGAT A.MADENİAkşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi10271,355
YOZGAT SARAYKENTSaraykent Anadolu İmam Hatip Lisesi6865,288
YOZGAT SORGUNEymir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi3440,522
YOZGAT MERKEZMimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi27234,364

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla

Beylikdüzü escort, istanbul escort