Genel

Samsun Lise Taban Puanları 2017 2018

TEOG Samsun Liseleri Taban Puanları 2017 2018

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
SAMSUN ATAKUMSamsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi150488,051
SAMSUN İLKADIMAziz Atik Fen Lisesi90485,678
SAMSUN İLKADIMAtatürk Anadolu Lisesi102477,518
SAMSUN BAFRABafra Fen Lisesi120474,095
SAMSUN İLKADIMTülay Başaran Anadolu Lisesi136469,377
SAMSUN İLKADIMTülay Başaran Anadolu Lisesi34466,231
SAMSUN ÇARŞAMBAÇarşamba Fen Lisesi150461,974
SAMSUN ATAKUMAtakum Anadolu İmam Hatip Lisesi68459,718
SAMSUN İLKADIMSamsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi60457,076
SAMSUN ATAKUMAtakum Anadolu İmam Hatip Lisesi68457,031
SAMSUN İLKADIMKöksal Ersayın Anadolu Lisesi170456,664
SAMSUN TERMEKozluk OMV Fen Lisesi120452,997
SAMSUN VEZİRKÖPRÜVezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi120445,161
SAMSUN İLKADIMSamsun Anadolu Lisesi170444,432
SAMSUN ATAKUMOnur Ateş Anadolu Lisesi204440,557
SAMSUN HAVZAHavza Fen Lisesi120434,891
SAMSUN LADİKAkpınar Fen Lisesi120430,832
SAMSUN BAFRABafra Anadolu Lisesi170430,527
SAMSUN KAVAKRıdvan Çelikel Fen Lisesi90428,868
SAMSUN CANİKCanik İMKB Anadolu Lisesi204428,281
SAMSUN ÇARŞAMBAAli Fuat Başgil Anadolu Lisesi204416,386
SAMSUN ATAKUMHuriye Süer Anadolu Lisesi238409,822
SAMSUN İLKADIMYeşilkent Anadolu Lisesi170407,126
SAMSUN BAFRABafra Altınkaya Anadolu Lisesi136406,933
SAMSUN ATAKUMAnafartalar Anadolu Lisesi170405,578
SAMSUN İLKADIMMithatpaşa Anadolu Lisesi170393,614
SAMSUN VEZİRKÖPRÜKöprülüler Anadolu Lisesi136391,681
SAMSUN İLKADIMAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136390,880
SAMSUN ÇARŞAMBAÇarşamba Anadolu Lisesi170383,867
SAMSUN BAFRAİbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102382,931
SAMSUN TERMETerme Bülent Çavuşoğlu Anadolu Lisesi102377,425
SAMSUN ÇARŞAMBA75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102375,339
SAMSUN İLKADIM19 Mayıs Lisesi340366,365
SAMSUN TERMEDarüşşifa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68362,655
SAMSUN HAVZAŞehit Besim Kazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68361,326
SAMSUN İLKADIMNamık Kemal Anadolu Lisesi136360,535
SAMSUN ATAKUMAtakum Anadolu Lisesi204360,262
SAMSUN VEZİRKÖPRÜŞahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68359,966
SAMSUN BAFRABafra Atatürk Anadolu Lisesi136358,661
SAMSUN ÇARŞAMBABulutoğlu Anadolu Lisesi136356,571
SAMSUN ATAKUMCumhuriyet Anadolu Lisesi170347,823
SAMSUN LADİKLadik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102346,992
SAMSUN VEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu Lisesi136343,175
SAMSUN CANİKKarşıyaka Anadolu Lisesi204333,953
SAMSUN TERMEMehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi136330,246
SAMSUN HAVZA25 Mayıs Anadolu Lisesi102327,902
SAMSUN TEKKEKÖYGelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68325,161
SAMSUN İLKADIMAhmet Sarı Anadolu Lisesi170324,090
SAMSUN İLKADIMEmine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi170322,677
SAMSUN ONDOKUZMAYISOndokuzmayıs Anadolu Lisesi136317,156
SAMSUN TEKKEKÖYBahattin-Sevim Köksal Anadolu Lisesi68317,014
SAMSUN İLKADIMGazi Anadolu Lisesi204314,252
SAMSUN BAFRAKızılırmak Anadolu Lisesi170311,958
SAMSUN ÇARŞAMBADikbıyık Anadolu Lisesi102311,389
SAMSUN TERMEFatih Anadolu Lisesi136302,333
SAMSUN SALIPAZARISalıpazarı Anadolu Lisesi68293,272
SAMSUN AYVACIKAyvacık Anadolu Lisesi68291,475
SAMSUN VEZİRKÖPRÜKöprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi204291,379
SAMSUN TEKKEKÖYBüyüklü Anadolu Lisesi68287,513
SAMSUN ASARCIKAsarcık Anadolu Lisesi68282,193
SAMSUN TEKKEKÖYNedime Serap Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170281,873
SAMSUN İLKADIMİstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi340278,110
SAMSUN İLKADIMSamsun Anadolu İmam Hatip Lisesi170275,157
SAMSUN KAVAKKavak Anadolu Lisesi102272,678
SAMSUN ÇARŞAMBAÇarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi170270,977
SAMSUN İLKADIMPiri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238264,195
SAMSUN KAVAKYaşar Doğu Çok Programlı Anadolu Lisesi68261,248
SAMSUN LADİKŞehit Ersan Sancı Anadolu Lisesi102256,809
SAMSUN ATAKUMAltınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68252,298
SAMSUN İLKADIMSema-Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238249,651
SAMSUN ÇARŞAMBAÇarşamba Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi238245,092
SAMSUN VEZİRKÖPRÜAhmet Faik Edis Kız Anadolu Lisesi136241,137
SAMSUN BAFRABafra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi170235,333
SAMSUN ONDOKUZMAYISOndokuzmayıs Anadolu İmam Hatip Lisesi102234,509
SAMSUN İLKADIMFatma Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136231,506
SAMSUN YAKAKENTYakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi68229,289
SAMSUN ÇARŞAMBAYunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136227,739
SAMSUN TEKKEKÖYNecati Akçağlılar Anadolu Lisesi204226,707
SAMSUN ÇARŞAMBAYıldıray Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204224,947
SAMSUN ATAKUMAltınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34219,091
SAMSUN VEZİRKÖPRÜNuman Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68218,168
SAMSUN VEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi272217,875
SAMSUN VEZİRKÖPRÜNarlısaray Çok Programlı Anadolu Lisesi34206,588
SAMSUN KAVAKYaşar Doğu Çok Programlı Anadolu Lisesi34204,882
SAMSUN CANİKCanik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136204,574
SAMSUN İLKADIMŞehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi170201,968
SAMSUN İLKADIMSamsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi442198,410
SAMSUN VEZİRKÖPRÜSarıdibek Çok Programlı Anadolu Lisesi34191,649
SAMSUN ÇARŞAMBAYeşilırmak Anadolu İmam Hatip Lisesi204190,985
SAMSUN VEZİRKÖPRÜVeziköprü Göl Çok Programlı Anadolu Lisesi34186,735
SAMSUN AYVACIKAyvacık Çok Programlı Anadolu Lisesi68180,280
SAMSUN ALAÇAMŞadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi102179,749
SAMSUN TERMEAmbartepe Çok Programlı Anadolu Lisesi34178,873
SAMSUN YAKAKENTYakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi68177,923
SAMSUN SALIPAZARISalıpazarı Hasan Çelebi Çok Programlı Anadolu Lisesi34173,153
SAMSUN ALAÇAMAlaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102171,845
SAMSUN ATAKUMTaflan Yalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136171,804
SAMSUN BAFRAMimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204171,569
SAMSUN BAFRAÇetinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68170,919
SAMSUN VEZİRKÖPRÜVeziköprü Göl Çok Programlı Anadolu Lisesi68170,430
SAMSUN SALIPAZARISalıpazarı Hasan Çelebi Çok Programlı Anadolu Lisesi170169,468
SAMSUN KAVAKAkşemseddin Anadolu İmam Hatip Lisesi136167,862
SAMSUN VEZİRKÖPRÜNarlısaray Çok Programlı Anadolu Lisesi102166,009
SAMSUN AYVACIKMahmut Gökmen Anadolu İmam Hatip Lisesi136163,551
SAMSUN VEZİRKÖPRÜVeziköprü Göl Çok Programlı Anadolu Lisesi34163,541
SAMSUN ASARCIKAsarcık Halil Bilici Anadolu İmam Hatip Lisesi102162,942
SAMSUN HAVZAŞehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102162,865
SAMSUN HAVZAHavza Anadolu İmam Hatip Lisesi136162,400
SAMSUN ATAKUMAtakent Anadolu İmam Hatip Lisesi238161,984
SAMSUN ONDOKUZMAYISBallıca 60. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi34161,612
SAMSUN ALAÇAMAlaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi102160,226
SAMSUN ATAKUMKurupelit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170159,752
SAMSUN HAVZAŞehit Osman Ünal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102159,650
SAMSUN LADİKLadik Çok Programlı Anadolu Lisesi102159,475
SAMSUN YAKAKENTYakakent Anadolu İmam Hatip Lisesi34158,606
SAMSUN AYVACIKAyvacık Çok Programlı Anadolu Lisesi102158,247
SAMSUN LADİKLadik Anadolu İmam Hatip Lisesi68156,860
SAMSUN ASARCIKAsarcık Çok Programlı Anadolu Lisesi170155,936
SAMSUN TERMETemel Kır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi136155,831
SAMSUN VEZİRKÖPRÜAyşe Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102155,547
SAMSUN TERMEKaradeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204154,106
SAMSUN ALAÇAMAlaçam Çok Programlı Anadolu Lisesi68153,772
SAMSUN TERMECumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136153,313
SAMSUN HAVZAŞehit Faruk Kara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102152,288
SAMSUN VEZİRKÖPRÜSarıdibek Çok Programlı Anadolu Lisesi68151,845
SAMSUN KAVAKYaşar Doğu Çok Programlı Anadolu Lisesi204151,633
SAMSUN SALIPAZARISalıpazarı Hasan Çelebi Çok Programlı Anadolu Lisesi68150,215
SAMSUN BAFRAHasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238150,057
SAMSUN BAFRAŞehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238148,943
SAMSUN HAVZAHavza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170148,564
SAMSUN TEKKEKÖYTekkeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi102148,416
SAMSUN TEKKEKÖYTekkeköy Ali-Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204147,518
SAMSUN BAFRAKolay Anadolu Lisesi68143,780
SAMSUN ATAKUMRecep Tanrıverdi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204142,320
SAMSUN ONDOKUZMAYISBallıca 60. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi102141,644
SAMSUN BAFRABafra Anadolu İmam Hatip Lisesi204141,211
SAMSUN BAFRABafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238140,377
SAMSUN ATAKUMAtakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi476134,338
SAMSUN VEZİRKÖPRÜVezirköprü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238132,700
SAMSUN TERMETerme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170126,542
SAMSUN İLKADIMMaraşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272121,854
SAMSUN ALAÇAMAlaçam Çok Programlı Anadolu Lisesi68120,910
SAMSUN CANİKTürk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272114,498
SAMSUN ÇARŞAMBAAğcagüney Çok Programlı Anadolu Lisesi68112,197
SAMSUN ASARCIKAsarcık Çok Programlı Anadolu Lisesi68109,015
SAMSUN TERMETerme Anadolu İmam Hatip Lisesi102102,240
SAMSUN ÇARŞAMBAÇarşamba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi40886,331
SAMSUN CANİK15 Temmuz Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi20473,178
SAMSUN VEZİRKÖPRÜNarlısaray Çok Programlı Anadolu Lisesi34
SAMSUN VEZİRKÖPRÜSarıdibek Çok Programlı Anadolu Lisesi68

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla

Beylikdüzü escort, istanbul escort