Genel

Isparta Lise Taban Puanları 2017 2018

TEOG Isparta Liseleri Taban Puanları 2017 2018

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
ISPARTA MERKEZIsparta Süleyman Demirel Fen Lisesi150484,839
ISPARTA MERKEZTenzile Erdoğan Anadolu Lisesi136474,435
ISPARTA MERKEZAhmet Melih Doğan Anadolu Lisesi170463,209
ISPARTA GÖNENGönen Fen Lisesi120448,875
ISPARTA MERKEZIsparta Anadolu Lisesi136443,349
ISPARTA YALVAÇYalvaç Fen Lisesi120441,885
ISPARTA MERKEZGülkent Anadolu Lisesi204431,463
ISPARTA MERKEZMustafa Kaçıkoç Anadolu Lisesi136420,098
ISPARTA ŞKARAAĞAÇŞarkikaraağaç Fen Lisesi90417,739
ISPARTA MERKEZIsparta Gazi Sosyal Bilimler Lisesi90409,491
ISPARTA MERKEZŞehit Ali İhsan Kalmaz Anadolu Lisesi170401,056
ISPARTA MERKEZMustafa Gürkan Anadolu Lisesi136384,439
ISPARTA MERKEZIsparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170374,144
ISPARTA EĞİRDİREğirdir Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68361,893
ISPARTA SENİRKENTSenirkent Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68350,613
ISPARTA YALVAÇYalvaç İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34350,045
ISPARTA Ş.KARAAĞAÇŞarkikaraağaç Asım ve Sıddıka Selçuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68349,334
ISPARTA MERKEZMürşide Ermumcu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136342,018
ISPARTA MERKEZIsparta Halıkent Anadolu Lisesi204337,779
ISPARTA YALVAÇŞehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi102331,222
ISPARTA MERKEZHacı Ahmet Ersöz Anadolu İmam Hatip Lisesi136314,002
ISPARTA YALVAÇYalvaç Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi102308,461
ISPARTA MERKEZIşıkkent Anadolu İmam Hatip Lisesi68305,030
ISPARTA SENİRKENTDr. İsmail Hakkı Örmeci Anadolu Lisesi68290,318
ISPARTA YALVAÇYalvaç Atatürk Anadolu Lisesi102280,893
ISPARTA MERKEZTümay Yavuz Ali Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102274,761
ISPARTA EĞİRDİRProf. Dr. Turan Yazgan Anadolu Lisesi136272,641
ISPARTA ATABEYAtabey Anadolu Lisesi68263,161
ISPARTA MERKEZİMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170256,688
ISPARTA KEÇİBORLUKeçiborlu Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi34256,014
ISPARTA MERKEZGül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136232,518
ISPARTA Y.BADEMLİYenişarbademli Çok Programlı Anadolu Lisesi34218,790
ISPARTA SENİRKENTSenirkent Çok Programlı Anadolu Lisesi68206,611
ISPARTA ULUBORLUUluborlu Çok Programlı Anadolu Lisesi34206,435
ISPARTA Ş.KARAAĞAÇŞarkıkaraağaç Anadolu İmam Hatip Lisesi68202,619
ISPARTA GÖNENGönen Çok Programlı Anadolu Lisesi34199,552
ISPARTA YALVAÇYalvaç Antik Kent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68199,157
ISPARTA MERKEZIşıkkent Anadolu İmam Hatip Lisesi34196,283
ISPARTA EĞİRDİREğirdir Anadolu İmam Hatip Lisesi34190,449
ISPARTA MERKEZTOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204186,532
ISPARTA ULUBORLUUluborlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi68185,654
ISPARTA Ş.KARAAĞAÇŞarkikaraağaç Anadolu Lisesi136183,158
ISPARTA ULUBORLUUluborlu Anadolu İmam Hatip Lisesi34181,321
ISPARTA SENİRKENTSenirkent Çok Programlı Anadolu Lisesi34180,160
ISPARTA ULUBORLUUluborlu Çok Programlı Anadolu Lisesi68177,257
ISPARTA SÜTÇÜLERSütçüler Fevzi Erinç Çok Programlı Anadolu Lisesi68174,536
ISPARTA AKSUAksu Çok Programlı Anadolu Lisesi34173,236
ISPARTA SÜTÇÜLERSütçüler Fevzi Erinç Çok Programlı Anadolu Lisesi68170,701
ISPARTA KEÇİBORLUKeçiborlu Anadolu İmam Hatip Lisesi68170,009
ISPARTA AKSUAksu Çok Programlı Anadolu Lisesi34169,973
ISPARTA GELENDOSTGelendost Şehit Suat İshakoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi34167,135
ISPARTA Y.BADEMLİYenişarbademli Çok Programlı Anadolu Lisesi34167,103
ISPARTA MERKEZGülistan Anadolu İmam Hatip Lisesi34166,470
ISPARTA KEÇİBORLUKeçiborlu Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi68166,140
ISPARTA YALVAÇYalvaç Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136162,435
ISPARTA SENİRKENTSenirkent Anadolu İmam Hatip Lisesi34160,832
ISPARTA YALVAÇYalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi68160,548
ISPARTA GELENDOSTGelendost Anadolu İmam Hatip Lisesi34160,317
ISPARTA ATABEYAtabey Hacı Naciye Kasap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68157,137
ISPARTA EĞİRDİREğirdir Mavigöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68156,563
ISPARTA ATABEYMehmet Yıldızlı Anadolu İmam Hatip Lisesi34156,165
ISPARTA MERKEZIsparta Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi408151,841
ISPARTA KEÇİBORLUKeçiborlu Anadolu Lisesi68151,003
ISPARTA MERKEZMerkez Meryem Albayrak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136150,216
ISPARTA ULUBORLUUluborlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68150,178
ISPARTA Ş.KARAAĞAÇŞarkikaraağaç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi238147,521
ISPARTA SÜTÇÜLERSütçüler Anadolu İmam Hatip Lisesi34147,222
ISPARTA MERKEZIsparta Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi68144,678
ISPARTA MERKEZGül Şehri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170142,473
ISPARTA SENİRKENTSenirkent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204141,217
ISPARTA GÖNENGönen Çok Programlı Anadolu Lisesi34137,377
ISPARTA YALVAÇYalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170136,755
ISPARTA GELENDOSTGelendost Anadolu Lisesi68136,526
ISPARTA EĞİRDİREğirdir Nafiz Yürekli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102133,671
ISPARTA MERKEZMerkez Anadolu İmam Hatip Lisesi238130,624
ISPARTA EĞİRDİREğirdir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102125,771
ISPARTA GELENDOSTGelendost Şehit Suat İshakoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi34
ISPARTA MERKEZŞehit Erkan Pala Anadolu İmam Hatip Lisesi68
ISPARTA MERKEZŞehit Tevhit Akkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi68
ISPARTA MERKEZ15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi204

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla