Genel

Bolu Lise Taban Puanları 2017 2018

TEOG Bolu Liseleri Taban Puanları 2017 2018

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
BOLU MERKEZBolu Fen Lisesi120477,433
BOLU MERKEZİzzet Baysal Anadolu Lisesi136454,713
BOLU GEREDEGerede Fen Lisesi90447,088
BOLU MERKEZBolu Atatürk Anadolu Lisesi136429,614
BOLU MERKEZBolu Sosyal Bilimler Lisesi120417,420
BOLU MERKEZMustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi136413,530
BOLU MERKEZBolu Anadolu Lisesi136389,255
BOLU MERKEZİzzet Baysal Gölyüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102388,626
BOLU GEREDEGerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi68376,967
BOLU MERKEZCanip Baysal Anadolu Lisesi136365,040
BOLU GEREDEİbrahim Hilmi Koçbeyoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68362,490
BOLU MERKEZEmine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi170345,826
BOLU KIBRISCIKKıbrıscık Çok Programlı Anadolu Lisesi34329,905
BOLU MERKEZİzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102308,958
BOLU MENGENAşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204295,233
BOLU YENİÇAĞAYeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102258,314
BOLU YENİÇAĞAYaşar Çelik Çok Programlı Anadolu Lisesi34250,805
BOLU MERKEZAnkara Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi170250,581
BOLU YENİÇAĞAYaşar Çelik Çok Programlı Anadolu Lisesi34236,641
BOLU MUDURNUMudurnu Çok Programlı Anadolu Lisesi68233,237
BOLU MERKEZBolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272231,841
BOLU GEREDEEsentepe Aşçılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102217,710
BOLU MENGENGentaş Çok Programlı Anadolu Lisesi68212,309
BOLU MERKEZBolu Anadolu İmam Hatip Lisesi204205,280
BOLU DÖRTDİVANDörtdivan Çok Programlı Anadolu Lisesi34202,121
BOLU KIBRISCIKKıbrıscık Çok Programlı Anadolu Lisesi34202,039
BOLU DÖRTDİVANDörtdivan Çok Programlı Anadolu Lisesi68201,862
BOLU GÖYNÜKOrhan Çalış Çok Programlı Anadolu Lisesi68195,999
BOLU SEBENSeben Çok Programlı Anadolu Lisesi34187,497
BOLU MUDURNUTaşkesti Çok Programlı Anadolu Lisesi34185,983
BOLU MUDURNUTaşkesti Çok Programlı Anadolu Lisesi34180,473
BOLU GÖYNÜKOrhan Çalış Çok Programlı Anadolu Lisesi34177,766
BOLU GEREDEGerede Anadolu Lisesi102173,635
BOLU MENGENMengen Anadolu İmam Hatip Lisesi34168,611
BOLU MENGENGentaş Çok Programlı Anadolu Lisesi68165,738
BOLU GEREDERamazandede Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68165,116
BOLU GÖYNÜKAkşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi34165,000
BOLU DÖRTDİVANDörtdivan Anadolu Lisesi68161,778
BOLU YENİÇAĞAYaşar Çelik Çok Programlı Anadolu Lisesi34159,295
BOLU GEREDEGerede Anadolu İmam Hatip Lisesi136157,468
BOLU MUDURNUMudurnu Çok Programlı Anadolu Lisesi68157,119
BOLU MUDURNUMudurnu Anadolu İmam hatip Lisesi34153,551
BOLU GEREDENimet Meto Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204151,338
BOLU GEREDEGerede Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102150,197
BOLU DÖRTDİVANDörtdivan Çok Programlı Anadolu Lisesi34149,905
BOLU MERKEZİzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi340143,676
BOLU MERKEZZübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238140,776
BOLU MERKEZMimar İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272118,429
BOLU KIBRISCIKKıbrıscık Çok Programlı Anadolu Lisesi34
BOLU SEBENSeben Çok Programlı Anadolu Lisesi34
BOLU SEBENSeben Çok Programlı Anadolu Lisesi34

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla

Beylikdüzü escort, istanbul escort