Genel

Adıyaman Lise Taban Puanları 2017 2018

TEOG Adıyaman Liseleri Taban Puanları 2017 2018

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Fen Lisesi120481,605
ADIYAMAN MERKEZEsentepe Anadolu Lisesi136471,038
ADIYAMAN MERKEZFatih Anadolu Lisesi170454,149
ADIYAMAN MERKEZTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi68442,803
ADIYAMAN MERKEZAltınşehir Anadolu Lisesi170438,481
ADIYAMAN KAHTAKahta Fen Lisesi150436,606
ADIYAMAN BESNİMehmet Akif Ersoy Fen Lisesi120435,865
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı Fen Lisesi150433,939
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Anadolu Lisesi136429,783
ADIYAMAN MERKEZBilgi Anadolu Lisesi170420,318
ADIYAMAN MERKEZFevzi Çakmak Anadolu Lisesi102412,445
ADIYAMAN BESNİBesni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi102395,147
ADIYAMAN MERKEZHüsnü M.Özyeğin Anadolu Lisesi170393,041
ADIYAMAN KAHTAKahta Anadolu Lisesi170392,152
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı Anadolu Lisesi136388,586
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136380,222
ADIYAMAN MERKEZBorsa İstanbul Anadolu Lisesi170374,586
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170361,100
ADIYAMAN BESNİBesni İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68359,047
ADIYAMAN MERKEZErtuğrul Gazi Anadolu Lisesi170355,352
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102350,480
ADIYAMAN KAHTAKahta Mustafa Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136346,371
ADIYAMAN MERKEZMehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi102341,846
ADIYAMAN BESNİŞehit Abidin Tanrıkolu Anadolu Lisesi136337,430
ADIYAMAN KAHTABorsa İstanbul Anadolu Lisesi238335,030
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Lisesi272323,732
ADIYAMAN ÇELİKHANŞehit Şeyho Şişman Anadolu Lisesi68322,339
ADIYAMAN MERKEZSafvan Anadolu İmam Hatip Lisesi136317,533
ADIYAMAN KAHTAKahta GAP Anadolu Lisesi170311,719
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Anadolu İmam-Hatip Lisesi136309,476
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi204304,449
ADIYAMAN KAHTAEbu Sadık Anadolu İmam Hatip Lisesi102299,939
ADIYAMAN GERGERGerger Çok Programlı Anadolu Lisesi68276,382
ADIYAMAN BESNİŞehit Mehmet Yağmur Anadolu İmam Hatip Lisesi102270,855
ADIYAMAN MERKEZŞehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi170264,429
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238262,098
ADIYAMAN BESNİBesni Şehit Eren Kupal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136255,372
ADIYAMAN ÇELİKHANŞehit Mehmet Yerlikaya Anadolu İmam Hatip Lisesi68255,183
ADIYAMAN KAHTATürkiye Petrolleri Kahta Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi272249,073
ADIYAMAN MERKEZAtatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi238246,247
ADIYAMAN BESNİBesni Köseceli Çok Programlı Anadolu Lisesi34244,630
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204244,232
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170237,558
ADIYAMAN BESNİŞambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi34227,060
ADIYAMAN KAHTAKahta Anadolu İmam Hatip Lisesi340223,840
ADIYAMAN MERKEZDumlupınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238223,375
ADIYAMAN BESNİSarıyaprak Çok Programlı Anadolu Lisesi34215,405
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi306210,912
ADIYAMAN MERKEZAdıyaman Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136200,996
ADIYAMAN KAHTABorsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102199,253
ADIYAMAN SAMSATSamsat Çok Programlı Anadolu Lisesi34197,547
ADIYAMAN BESNİŞambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi34192,336
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı Belören Çok Programlı Anadolu Lisesi34192,091
ADIYAMAN GERGERGölyurt Çok Programlı Anadolu Lisesi102190,537
ADIYAMAN MERKEZKömür Çok Programlı Anadolu Lisesi34187,123
ADIYAMAN BESNİBesni Çakırhöyük Çok Programlı Anadolu Lisesi34186,131
ADIYAMAN SİNCİKİnlice Çok Programlı Anadolu Lisesi34184,685
ADIYAMAN SİNCİKİnlice Çok Programlı Anadolu Lisesi34184,177
ADIYAMAN ÇELİKHANÇelikhan Pınarbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi34173,707
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı Belören Çok Programlı Anadolu Lisesi34172,523
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi170168,375
ADIYAMAN BESNİSarıyaprak Çok Programlı Anadolu Lisesi34166,480
ADIYAMAN TUTTut Çok Programlı Anadolu Lisesi68166,053
ADIYAMAN BESNİSarıyaprak Çok Programlı Anadolu Lisesi34165,545
ADIYAMAN SAMSATSamsat Çok Programlı Anadolu Lisesi68165,287
ADIYAMAN BESNİBesni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi136163,243
ADIYAMAN ÇELİKHANÇelikhan Çok Programlı Anadolu Lisesi34163,035
ADIYAMAN BESNİBesni Servi Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204160,273
ADIYAMAN BESNİSuvarlı Çok Programlı Anadolu Lisesi34159,954
ADIYAMAN KAHTAAbdullah Öztürk Çok Programlı Anadolu Lisesi34158,839
ADIYAMAN SİNCİKSincik Anadolu İmam Hatip Lisesi102157,893
ADIYAMAN SAMSATSamsat Anadolu İmam Hatip Lisesi68154,423
ADIYAMAN TUTTut Çok Programlı Anadolu Lisesi68153,749
ADIYAMAN MERKEZKömür Çok Programlı Anadolu Lisesi34153,646
ADIYAMAN TUTAbuzer Yıldırım Anadolu İmam Hatip Lisesi34151,893
ADIYAMAN BESNİBesni Köseceli Çok Programlı Anadolu Lisesi34151,641
ADIYAMAN MERKEZAtakent Çok Programlı Anadolu Lisesi34151,604
ADIYAMAN BESNİBesni Kızılin Çok Programlı Anadolu Lisesi34151,466
ADIYAMAN KAHTAKahta Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi238150,582
ADIYAMAN ÇELİKHANÇelikhan Pınarbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi34149,890
ADIYAMAN KAHTAAkıncılar Çok Programlı Anadolu Lisesi102149,506
ADIYAMAN GERGERGerger Anadolu İmam Hatip Lisesi68149,449
ADIYAMAN KAHTAAkıncılar Çok Programlı Anadolu Lisesi68146,212
ADIYAMAN ÇELİKHANÇelikhan Çok Programlı Anadolu Lisesi68146,029
ADIYAMAN BESNİBesni Anadolu İmam Hatip Lisesi102142,550
ADIYAMAN BESNİŞambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi34142,353
ADIYAMAN BESNİBesni Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204141,552
ADIYAMAN KAHTAAbdullah Öztürk Çok Programlı Anadolu Lisesi34141,358
ADIYAMAN MERKEZAtakent Çok Programlı Anadolu Lisesi68140,151
ADIYAMAN BESNİBesni Kızılin Çok Programlı Anadolu Lisesi102139,191
ADIYAMAN BESNİBesni Çakırhöyük Çok Programlı Anadolu Lisesi34131,001
ADIYAMAN SİNCİKÇok Programlı Anadolu Lisesi136130,881
ADIYAMAN KAHTAAbdullah Öztürk Çok Programlı Anadolu Lisesi68125,863
ADIYAMAN GERGERGerger Çok Programlı Anadolu Lisesi68108,439
ADIYAMAN KAHTAKahta Cendere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204104,258
ADIYAMAN GÖLBAŞIGölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi408102,644
ADIYAMAN MERKEZAtakent Çok Programlı Anadolu Lisesi6876,404
ADIYAMAN BESNİBesni Çakırhöyük Çok Programlı Anadolu Lisesi34
ADIYAMAN BESNİBesni Köseceli Çok Programlı Anadolu Lisesi34
ADIYAMAN BESNİSuvarlı Çok Programlı Anadolu Lisesi34
ADIYAMAN BESNİSuvarlı Çok Programlı Anadolu Lisesi34

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla

Beylikdüzü escort, istanbul escort