Genel

Adana Lise Taban Puanları 2017 2018

Adana Lise Taban Puanları 2017 2018

TEOG Adana Liseleri Taban Puanları 2017 2018

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
ADANA SEYHANAdana Fen Lisesi120492,959
ADANA SEYHANSeyhan İMKB Fen Lisesi120488,812
ADANA ÇUKUROVAAdana Anadolu Lisesi238482,182
ADANA ÇUKUROVAPiri Reis Anadolu Lisesi238476,217
ADANA KOZANKozan Fen Lisesi150473,158
ADANA CEYHANEczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi150471,492
ADANA ÇUKUROVAÇEAS Anadolu Lisesi204470,586
ADANA ÇUKUROVAAbbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi170461,886
ADANA SARIÇAMAdana Ticaret Odası Anadolu Lisesi306460,258
ADANA ÇUKUROVAİsmail Safa Özler Anadolu Lisesi136457,805
ADANA ÇUKUROVAİsmail Kulak Anadolu Lisesi136454,826
ADANA KOZANKozan Kazım Karabekir Anadolu Lisesi102453,533
ADANA ÇUKUROVAİsmail Safa Özler Anadolu Lisesi34453,133
ADANA ÇUKUROVAMehmet Özöncel Anadolu Lisesi170450,628
ADANA YÜREĞİRSeyhan Rotary Anadolu Lisesi238442,166
ADANA ÇUKUROVAÇukurova Toroslar Anadolu Lisesi170439,374
ADANA SEYHANİlhan Atış Anadolu Lisesi204434,485
ADANA ÇUKUROVASungurbey Anadolu Lisesi170431,185
ADANA KOZANKozan Yusuf Baysal Anadolu Lisesi170430,406
ADANA SEYHANSeyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi170430,351
ADANA ÇUKUROVAHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi102426,954
ADANA YÜREĞİR75.Yıl Anadolu Lisesi170423,205
ADANA SEYHANDr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi204422,313
ADANA CEYHANHalil Çiftçi Anadolu Lisesi136421,182
ADANA ÇUKUROVARamazan Atıl Anadolu Lisesi170419,723
ADANA ÇUKUROVASeyhan Hacı Hatice Turgut Anadolu Lisesi204414,722
ADANA ÇUKUROVAŞehit Temel Cingöz Anadolu Lisesi170410,133
ADANA KOZANFatih Anadolu Lisesi136409,438
ADANA SEYHANFatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102403,917
ADANA SARIÇAMBahtiyar Vahabzade Sosyal Bilimler Lisesi150403,673
ADANA SEYHANBorsa Anadolu Lisesi170398,592
ADANA ÇUKUROVAHasan Adalı Anadolu Lisesi204398,268
ADANA YÜREĞİRYüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi238394,882
ADANA CEYHANİMKB Ceyhan Anadolu Lisesi136393,244
ADANA ÇUKUROVAEmine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi136392,246
ADANA ÇUKUROVAÇağrıbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170386,031
ADANA KOZANSis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136379,116
ADANA SEYHANİMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi204378,954
ADANA SEYHANMehmet Kemal Tuncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170375,992
ADANA CEYHANCeyhan Ticaret Borsası Sosyal Bilimler Lisesi120372,407
ADANA YÜREĞİRTOKİ Köprülü Anadolu Lisesi306370,196
ADANA SEYHANTurgut Özal Anadolu Lisesi204369,888
ADANA KOZANMehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi170369,466
ADANA ÇUKUROVAAhmet Kurttepeli Anadolu Lisesi204366,696
ADANA YÜREĞİRAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170365,357
ADANA KARAİSALIKaraisalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136362,069
ADANA CEYHANŞaban Üçgül ve Kardeşleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136359,795
ADANA ÇUKUROVAAdana Ticaret Borsası Anadolu Lisesi170359,172
ADANA SEYHANTOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi102356,684
ADANA YÜREĞİRLokman Hekim Anadolu Lisesi238351,679
ADANA SARIÇAMİbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136351,000
ADANA ÇUKUROVAHacı Ahmet Atıl Anadolu Lisesi204349,271
ADANA ÇUKUROVAÇukurova Anadolu Lisesi170347,746
ADANA CEYHANMehmet Orhun Yaylacı Anadolu Lisesi170346,958
ADANA YÜREĞİRGevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136346,153
ADANA YÜREĞİRMelikşah Anadolu Lisesi136343,877
ADANA SEYHANTepebağ Anadolu Lisesi102340,309
ADANA ÇUKUROVAAdana Kız Lisesi340335,150
ADANA SEYHANAbdulkadir Paksoy Anadolu Lisesi238334,282
ADANA KOZAN50. Yıl Anadolu Lisesi204334,085
ADANA YÜREĞİRMehmet Akif İnan Anadolu Lisesi170332,061
ADANA SEYHANBüyük Selçuklu Anadolu Lisesi238326,756
ADANA YÜREĞİRFarabi Anadolu Lisesi170325,287
ADANA ÇUKUROVAÇukurova Anadolu İmam Hatip Lisesi238324,842
ADANA SEYHANNezihe Yalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34323,210
ADANA KARATAŞKarataş Tevfik Ayser Canbolat Anadolu Lisesi68318,670
ADANA YÜREĞİRSunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi170317,450
ADANA SEYHANOrhan Çobanoğlu Anadolu Lisesi136316,440
ADANA SEYHANBeşocak Anadolu Lisesi170312,810
ADANA KOZANKozan Anadolu Lisesi170307,680
ADANA YÜREĞİRŞehit Abdullah Aydın Emer Anadolu Lisesi204305,694
ADANA YÜREĞİREnver Kurttepeli Anadolu Lisesi238304,622
ADANA SEYHANTepebağ Anadolu İmam Hatip Lisesi136302,413
ADANA CEYHANToros Tarım Anadolu Lisesi136301,144
ADANA SEYHANFatih Terim Anadolu Lisesi136298,522
ADANA YÜREĞİRVali Ziyapaşa Anadolu Lisesi102298,205
ADANA SEYHANNezihe Yalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34294,242
ADANA SEYHANÇobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170292,048
ADANA CEYHANCeyhan Anadolu Lisesi204286,168
ADANA SEYHANSeyhan ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102283,761
ADANA SARIÇAMSevim Tekin Anadolu Lisesi136282,607
ADANA ÇUKUROVANurten Yetimoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136279,648
ADANA SEYHANAdana Erkek Anadolu Lisesi544275,991
ADANA SEYHANArif Nihat Asya Anadolu Lisesi272273,044
ADANA CEYHANHeydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136271,364
ADANA SEYHAN19 Mayıs Anadolu Lisesi170269,279
ADANA SEYHANNezihe Yalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34267,062
ADANA SARIÇAMEvliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68264,363
ADANA YÜREĞİRDadaloğlu Anadolu Lisesi238263,468
ADANA KOZANOsmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi102261,078
ADANA SEYHANAnafartalar Anadolu Lisesi238260,214
ADANA SEYHANİhsan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238256,361
ADANA CEYHANMercimek Köy Hizmetleri Çok Programlı Anadolu Lisesi34255,898
ADANA SEYHANSeyhan İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136249,007
ADANA SARIÇAMTOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi306247,056
ADANA SEYHANİsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi408243,994
ADANA ÇUKUROVAİbrahim Atalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170242,243
ADANA ÇUKUROVAVehbi Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204241,154
ADANA SARIÇAMEvliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34239,752
ADANA SEYHANSarıhamzalı Anadolu Lisesi68237,484
ADANA SEYHANSabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272236,645
ADANA SEYHANAdana Anadolu İmam Hatip Lisesi238234,744
ADANA SARIÇAMAkif Palalı Anadolu Lisesi170229,863
ADANA KARAİSALIKaraisalı Anadolu Lisesi136225,209
ADANA ÇUKUROVAKurttepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi306217,062
ADANA ÇUKUROVAÇukurova Elektrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi476214,791
ADANA YÜREĞİRCumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136209,066
ADANA SEYHANAdasokağı Anadolu Lisesi238208,357
ADANA SEYHANBarbaros İMKB Anadolu Lisesi204205,588
ADANA KOZANKozan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi340204,797
ADANA ÇUKUROVASalbaş Anadolu Lisesi170203,916
ADANA KARAİSALIÖmer Nasuhi Bilmen Anadolu İmam Hatip Lisesi136202,428
ADANA ALADAĞAkören Çok Programlı Anadolu Lisesi34198,700
ADANA CEYHANMustafabeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi34198,513
ADANA CEYHANSağkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi34192,221
ADANA SEYHANAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272192,140
ADANA YÜREĞİRMobil A.Ş. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204191,835
ADANA CEYHANSağkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi34190,889
ADANA ALADAĞAkören Çok Programlı Anadolu Lisesi34189,199
ADANA SEYHANŞehit İdari Ataşe Bora Süelkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi374187,697
ADANA POZANTITürkan-İrfan Akün Çok Programlı Anadolu Lisesi34182,530
ADANA KARATAŞKarataş İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi34181,080
ADANA SARIÇAMSarıçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68174,315
ADANA CEYHANMercimek Köy Hizmetleri Çok Programlı Anadolu Lisesi68172,192
ADANA SAİMBEYLİSaimbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi68172,088
ADANA KARAİSALIKaraisalı Çatalan Çok Programlı Anadolu Lisesi34169,364
ADANA SARIÇAMFatıma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi238167,764
ADANA POZANTIPozantı Anadolu İmam Hatip Lisesi68167,505
ADANA KOZANRamazanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238166,879
ADANA İMAMOĞLULokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68166,672
ADANA YÜREĞİRHakkı Polat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi204163,917
ADANA CEYHANAltı Ocak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170163,474
ADANA KOZANKozan Gaziköy Çok Programlı Anadolu Lisesi68161,759
ADANA CEYHANMustafabeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi34160,232
ADANA TUFANBEYLİTufanbeyli Anadolu Lisesi136159,243
ADANA POZANTIŞehit Zafer Sabancı Anadolu Lisesi102158,120
ADANA SAİMBEYLİSaimbeyli Anadolu Lisesi204157,325
ADANA KOZANKozan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi204156,614
ADANA KOZANKozan Bucak Çok Programlı Anadolu Lisesi34156,355
ADANA YÜREĞİRNizamülmülk Anadolu İmam Hatip Lisesi102156,256
ADANA YÜREĞİRYakapınar Selahattin Afşar Anadolu Lisesi102155,689
ADANA CEYHANDoruk Çok Programlı Anadolu Lisesi68154,647
ADANA TUFANBEYLİTufanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi34153,137
ADANA CEYHANCeyhan Biliciler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34152,382
ADANA YÜREĞİRKarşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170151,222
ADANA SEYHANMahmud Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi170150,980
ADANA KARATAŞTuzla Çok Programlı Anadolu Lisesi68150,832
ADANA ALADAĞAladağ Sinanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi68150,117
ADANA ALADAĞPınar Madencilik Anadolu Lisesi136149,040
ADANA SEYHANGülbahçesi Kız Anadolu Lisesi272148,564
ADANA KOZANKaracaoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi306148,509
ADANA KOZANKozan Bucak Çok Programlı Anadolu Lisesi34148,500
ADANA FEKEFeke Anadolu Lisesi204148,455
ADANA YUMURTALIKYumurtalık Çok Programlı Anadolu Lisesi68148,033
ADANA YUMURTALIKYumurtalık Çok Programlı Anadolu Lisesi68147,451
ADANA SARIÇAMTürk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi136147,417
ADANA SEYHANAdana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi680145,801
ADANA SEYHANSarıhamzalı Anadolu İmam Hatip Lisesi68144,444
ADANA FEKEFeke Anadolu İmam Hatip Lisesi68144,228
ADANA İMAMOĞLUİmamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi102142,556
ADANA CEYHANCeyhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi306141,708
ADANA KARAİSALIKaraisalı Çatalan Çok Programlı Anadolu Lisesi34141,433
ADANA POZANTITürkan-İrfan Akün Çok Programlı Anadolu Lisesi136141,083
ADANA CEYHANİlbeyli-Beyteks Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238136,076
ADANA SEYHANŞakirpaşa Anadolu Lisesi306135,510
ADANA İMAMOĞLUİmamoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272134,959
ADANA CEYHANYarsuvat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238133,894
ADANA YÜREĞİRDoğankent Anadolu Lisesi374130,421
ADANA CEYHANAnadolu İmam Hatip Lisesi204128,245
ADANA İMAMOĞLUİmamoğlu Anadolu Lisesi136123,643
ADANA SEYHANŞehitlik Anadolu İmam Hatip Lisesi170123,279
ADANA CEYHANCeyhan Biliciler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68117,952
ADANA YÜREĞİRAziz Sancar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238116,964
ADANA YÜREĞİRHayret Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi102116,688
ADANA YÜREĞİRMedine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi204116,227
ADANA YÜREĞİRAtakent İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204113,449
ADANA YÜREĞİRYüreğir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi272110,248
ADANA SEYHANHavuzlubahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136109,094
ADANA SEYHANYeşilevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi476108,344
ADANA YÜREĞİRKiremithane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi544103,469
ADANA CEYHANÇakabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68101,697
ADANA YÜREĞİRKarşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi442101,187
ADANA KOZANKozan Gaziköy Çok Programlı Anadolu Lisesi3497,422
ADANA SARIÇAMİncirlik Anadolu Lisesi27293,984
ADANA SARIÇAMSofulu Anadolu İmam Hatip Lisesi27292,029
ADANA SEYHANFatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi20490,215
ADANA YÜREĞİRDoğankent Anadolu İmam Hatip Lisesi6882,267
ADANA KARATAŞKarataş İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi13681,569
ADANA CEYHANKasım Garipoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi17069,856
ADANA KARATAŞKarataş İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi13668,793
ADANA KARATAŞTuzla Çok Programlı Anadolu Lisesi6861,911
ADANA YÜREĞİRÇamlıbel Anadolu Lisesi40847,529
ADANA SEYHANAkkapı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi23830,288
ADANA CEYHANDoruk Çok Programlı Anadolu Lisesi34
ADANA CEYHANŞehit Zeynep Sağır Anadolu Lisesi204

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla

Beylikdüzü escort, istanbul escort